Publications Office of the EU
Pasaulinės saugumo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Pasaulinės saugumo paslaugos

  • Paskelbta
    20/12/2023
  • Galutinis terminas
    31/01/2024
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Regeringskansliet
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75221000 Karinės gynybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
800,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
UD2023/15625
Aprašymas

Viešieji pirkimai yra susiję su preliminariąja sutartimi, kuri patenkins vyriausybinių įstaigų poreikius, susijusius su pasaulinėmis saugumo paslaugomis tiek trumpalaikėms, tiek nuolatinėms operacijoms.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4355&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4355&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Apskaičiuotoji vertė
800,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Scandinavian Risk Solutions AB
Pašto adresas:
Vietovė: Stockholm
Pašto kodas: 10124
Šalis:
Vietovė: Vesper Group AB
Pašto adresas:
Vietovė: JOHANNESHOV
Pašto kodas: 12177
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.