Publications Office of the EU
Prancūzija-Orleanas: Biurų pastatų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Orleanas: Biurų pastatų statybos darbai

  • Paskelbta
    21/01/2022
  • Galutinis terminas
    21/02/2022
  • Skirta
    30/11/2022
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
département du Loiret
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRB06 Loiret
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRB06 Loiret
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45213150 Biurų pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
15,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
18,437,872.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Osao Vve
Aprašymas

la consultation porte sur la passation d'un Marché public global de performance incluant laconception, la réalisation et la maintenance.L'opération comporte la création d'un ouvrage neuf dédié aux services des solidarités ainsi que la réhabilitation de l'immeuble " le Loiret " situé à Orléans. La maintenance/ger pour le bâtiment neuf est prévue pour 10 ans

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.marches-publics.loiret.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
15,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
18,437,872.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: sogea Centre
Pašto adresas: 479, rue des Sables de Sary
Vietovė: Saran
Pašto kodas: 45774
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.