Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Halle (Saale): Pertvarų montavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Halle (Saale): Pertvarų montavimas

  • Paskelbta
    09/02/2022
  • Galutinis terminas
    11/03/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/03/2022
  • Skirta
    12/04/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Halle (Saale), Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45421141 Pertvarų montavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
37,549.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
FB 24-B-2022-017
Aprašymas

Los 319 Mobile Trennwände

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/03/2022 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
37,549.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: DORMA Hüppe Raumtrennsysteme GmbH + Co. KG
Pašto adresas: Industriestraße 5
Vietovė: Westerstede-Ocholt
Pašto kodas: 26655
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.