Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos

  • Paskelbta
    30/08/2012
  • Galutinis terminas
    12/10/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/10/2012
  • Skirta
    15/11/2012
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Cluj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO113 Cluj
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
403,274.80 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Furnizare de consumabile medicale conform caietului de sarcini.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/10/2012 18:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
403,274.80 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: SC Crio 2 SRL
Pašto adresas: Str. Padurii nr. 6, bl. I. A.S, sc. C
Vietovė: Iasi
Pašto kodas: 700397
Šalis: ROU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.