Publications Office of the EU
I-Turinas: Valgyklų valdymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

I-Turinas: Valgyklų valdymo paslaugos

  • Paskelbta
    07/11/2012
  • Galutinis terminas
    23/01/2013
  • Skirta
    29/03/2013
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Federazione Sovrazonale Piemonte 2 Torino Nord SCARL
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55512000 Valgyklų valdymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,498,750.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,677,308.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Det. dir. n.96/FED01/2013 del 29.3.2013.
Aprašymas

Affidamento del servizio di mensa a mezzo di buoni pasto elettronici per il personale delle AA.SS.LL. TO2 e TO4.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
6,498,750.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
5,677,308.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: A.t.i. Ristochef Srl - Cir Food S.c.
Pašto adresas: Via G.B.Pirelli 8
Vietovė: Milano
Pašto kodas: 10124
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.