Publications Office of the EU
Prancūzija-Paryžius: Virtuvės įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Paryžius: Virtuvės įrenginiai

  • Paskelbta
    03/01/2019
  • Galutinis terminas
    30/01/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/01/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
GIP Resah
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR101 Paris
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39221000 Virtuvės įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2019-023
Aprašymas

Fourniture de solution d'équipement de conditionnement alimentaire par thermoscelleuses pour les bénéficiaires de la centrale d'achat du GIP Resah.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://plateforme.achat-hopital.com/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=2326&orgAcronyme=t5y
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/01/2019 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.