Publications Office of the EU
Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF

  • Paskelbta
    02/04/2026
  • Galutinis terminas
    29/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/04/2026
  • Skirta
    21/07/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Land Hessen, vertreten durch den Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen, Zentrale Vergabe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE71E Wetteraukreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45421142 Langinių montavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
327,510.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VG-B-0454-2026-0230
Aprašymas

Tischlerarbeiten (DIN 18 355);

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.hessen.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://vergabe.hessen.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/04/2026 09:30
BVPŽ kodas

45421142 - Langinių montavimas

44100000 - Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai

44110000 - Statybinės konstrukcinės medžiagos

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

Award method
Kriterijus: Preis
Tipas: price
Aprašymas: Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100.00
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
327,510.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sven Papon Glasermeister
Pašto adresas:
Vietovė: Halle
Pašto kodas: 06116
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.