Publications Office of the EU
Slovėnija-Ljubljana: Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Ljubljana: Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai

  • Skirta
    05/04/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
Keli pagrindiniai BVPŽ kodai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
714,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,276,500.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Aprašymas

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
714,000.00
Galutinė sutarties vertė
1,276,500.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: PANNA PLUS d.o.o.
Pašto adresas: Podjunska ulica 13
Vietovė: Ljubljana
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.