Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Bad Langensalza: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Bad Langensalza: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    26/07/2021
  • Galutinis terminas
    26/08/2021
  • Skirta
    08/11/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hufeland Klinikum GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79713000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
404,970.56 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SD 03_2021
Aprašymas

Gegenstand dieser Rahmenvereinbarung ist die die Erbringung von Sicherheitsdienstleistungen (Wachdienst, Service- und Sicherheitsdienst, Revierstreifendienst, Personenschutz) für den öffentlichen Auftraggeber

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Hufeland Klinikum GmbH
Pašto adresas: Rudolph-Weiss-Straße 1-5
Vietovė: Bad Langensalza
NUTS kodas: DEG09
Pašto kodas: 99947
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Frau Antje Jäger
Pagrindinis adresas: www.hufeland.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E34964941
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
400,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
404,970.56 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: DWS Service GmbH
Pašto adresas: Hospitalstraße 3
Vietovė: Heilbad Heiligenstadt
Pašto kodas: 37308
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.