Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Chromatografai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Chromatografai

  • Paskelbta
    17/06/2022
  • Galutinis terminas
    19/07/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/07/2022
  • Skirta
    04/08/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38432200 Chromatografai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,500,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,737,697.84 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
ÚOCHB-2022/18
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je dodání UPLC-MS s PDA detektoru a příslušenství v rozsahu specifikace stanovené v přílohách zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.
Nacionalinis registracijos numeris: 61388963
Pašto adresas: Flemingovo náměstí 542/2
Vietovė: Praha
NUTS kodas: CZ010
Pašto kodas: 16000
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Martin Matoušek
Pagrindinis adresas: http://www.uochb.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.profilyzadavatelu.cz/profil/ustorgche/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/07/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
3,500,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
3,737,697.84 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: HPST, s.r.o.
Pašto adresas: Na Jetelce 69/2
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 19000
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.