Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Sheffield: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Sheffield: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos

  • Paskelbta
    07/06/2019
  • Galutinis terminas
    10/07/2019
  • Skirta
    08/10/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
South Yorkshire Housing Association
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKE Yorkshire and the Humber
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKE Yorkshire and the Humber
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
DN414066
Aprašymas

South Yorkshire Housing Association has procured a case management solution for our LiveWell care, health and wellbeing services.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://procontract.due-north.com/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
250,000.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
250,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Homeless Link
Pašto adresas:
Vietovė: London
Pašto kodas:
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.