Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Duisburgas: Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Duisburgas: Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai

  • Paskelbta
    22/06/2018
  • Galutinis terminas
    24/07/2018
  • Atšaukta
    17/10/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Duisburg – Hauptamt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35110000 Gaisrų gesinimo, gelbėjimo ir saugos įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
326,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
209,444.42 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
2018-0229 Amt 10
Aprašymas

Lieferung von diversen Feuerwehrgeräten als Tauschbeladung sowie Rahmenvereinbarung über die Lieferung von allgemeiner Feuerwehrtechnischer Beladung in insgesamt 4 Losen

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Duisburg – Submissionsstelle
Pašto adresas: Friedrich-Wilhelm-Straße 96 (15. Etage)
Vietovė: Duisburg
NUTS kodas: DEA12
Pašto kodas: 47051
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.duisburg.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDBYK2W
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/07/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.