Publications Office of the EU
31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK

  • Paskelbta
    20/03/2025
  • Galutinis terminas
    25/03/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/03/2025
  • Skirta
    06/05/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111710 Angiografijos medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,579,924.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
31/PN/2025 - Dostawa sond i prowadników wraz z dzierżawą systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dostawa mikrocewników wraz z dzierżawą do konsoli do pomiaru FFR dla UCK
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest: a. Dostawa sond i prowadników oraz mikrocewników, w asortymencie oraz wymaganiach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ; b. Dzierżawa systemu do ultrasonografii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR oraz dzierżawa do konsoli do pomiaru FFR zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4a i 4b do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone poniżej: • Pakiet 1 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą systemu do ultrasonogrfii wewnątrznaczyniowej z pomiarem FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4a do SWZ); • Pakiet 2 (zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ) wraz z dzierżawą konsoli do pomiaru FFR (zgodnie z Załącznikiem nr 4b do SWZ). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=78505990
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=78505990
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/03/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.