Publications Office of the EU
Atliekų surinkimas ir vežimas iš Veliko Tarnovo savivaldybėje esančių namų ūkių atskirai surinktų ir didelio masto atliekų pristatymo vietų - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Atliekų surinkimas ir vežimas iš Veliko Tarnovo savivaldybėje esančių namų ūkių atskirai surinktų ir didelio masto atliekų pristatymo vietų

  • Paskelbta
    18/06/2025
  • Galutinis terminas
    02/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/07/2025
  • Skirta
    08/04/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG321 Велико Търново
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
759,690.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
500511
Aprašymas

Atliekų surinkimo ir vežimo iš Veliko Tarnovo savivaldybėje esančių namų ūkių atskirai surinktų ir didelio masto atliekų pristatymo vietų paslauga apima šią veiklą: atliekų konteinerių išdėstymas atskirai surinktų ir didelio masto buitinių atliekų pristatymo vietose. atliekų vežimas į regioninę atliekų tvarkymo sistemą (RWMS) Šeremetijos kaime. Sutartyje numatytų atliekų, kurios turi būti surenkamos ir vežamos, rūšys: - didelio masto buitinės atliekos - spintos, virtuvės ir buitiniai baldai, lovos, čiužiniai ir kitos didelio dydžio ir svorio buitinės atliekos; - medienos atliekos; statybos atliekos; - popieriaus, plastiko ir metalo pakuočių atliekos. Įgyvendinimo tvarkaraštis: Atskirai surenkamų ir didelio masto atliekų konteineriai tvarkomi taip: - Veliko Tarnovo svetainė, № 9B Dalga Laka Str. - jei reikia, bet ne daugiau kaip 35 kursai per savaitę; - Resen svetainė - kartą per savaitę, bet ne daugiau kaip 5 kursai per savaitę; Kilifarevo vieta (sudarius sutartį pagal sutarties 2a straipsnį) – kartą per savaitę, bet ne daugiau kaip 5 kursus per savaitę. Atsiradus poreikiui, galima atnaujinti transportavimo dažnumą.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/500511
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/500511
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/07/2025 13:00
Award method
„НАЙ-НИСКА ЦЕНА“ съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП
Apskaičiuotoji vertė
759,690.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: НСУ ГРУП ЕООД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. Велико Търново
Pašto kodas: 5000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.