Publications Office of the EU
Drift Ribersborgs kallbadhus - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Drift Ribersborgs kallbadhus

  • Paskelbta
    11/02/2025
  • Galutinis terminas
    14/03/2025
  • Skirta
    13/04/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Malmö kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
92000000 Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
190,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
FRI-2025-97
Aprašymas

Efterannonsering avseende upphandling av drift av Ribersborgs kallbadhus.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=45298&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=45298&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus: Kvalitet
Tipas: quality
Aprašymas: Se förfrågningsunderlaget.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
190,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Medley AB
Pašto adresas:
Vietovė: Stockholm
Pašto kodas: 113 43
Šalis:
Vietovė: Hekajo Ab
Pašto adresas:
Vietovė: Malmö
Pašto kodas: 201 24
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.