Publications Office of the EU
Italija-Scandiano: Šunidžių paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Scandiano: Šunidžių paslaugos

  • Paskelbta
    19/11/2021
  • Galutinis terminas
    21/12/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/12/2021
  • Skirta
    03/03/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Unione Tresinaro Secchia - Centrale Unica di Committenza
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITH53 Reggio nell’Emilia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH53 Reggio nell’Emilia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98380000 Šunidžių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
174,510.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

PROCEDURA APERTA, RISERVATA ALLE ASSOCIAZIONI ANIMALISTE E ZOOFILE PER AFFIDAMENTO IN GESTIONE DEL SERVIZIO CANILE INTERCOMUNALE DI ARCETO (COMUNI DI SCANDIANO, RUBIERA, CASALGRANDE, CASTELLARANO, BAISO E VIANO) E DELLE ATTIVITÀ PER IL BENESSERE DEGLI ANIMALI IVI RICOVERATI

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Unione Tresinaro Secchia - Centrale Unica di Committenza
Pašto adresas: Corso Vallisneri, n. 6,
Vietovė: Scandiano (RE)
NUTS kodas: ITH53
Pašto kodas: 42019
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: Responsabile del Procedimento di Gara, Unione Tresinaro Secchia, Funzionario Responsabile Cuc Dott. Francesco Ferrari
Pagrindinis adresas: www.tresinarosecchia.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/12/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
174,510.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Centro Soccorso Animali di Arceto, -
Pašto adresas:
Vietovė: Scandiano (Re)
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.