Publications Office of the EU
D-Leipcigas: Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

D-Leipcigas: Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

  • Paskelbta
    11/06/2011
  • Galutinis terminas
    07/07/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/07/2011
  • Skirta
    08/08/2011
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
377,349.87 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
445,758.85 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
11 O 70260
Aprašymas

Pfosten-Riegel-Konstruktion/Alu-Fenster.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/07/2011 11:30
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
377,349.87 EUR
Galutinė sutarties vertė
445,758.85 EUR
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.