Publications Office of the EU
Prancūzija-Saint-Marcellin: Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Saint-Marcellin: Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos

  • Paskelbta
    15/07/2022
  • Galutinis terminas
    29/08/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/08/2022
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
mairie de saint-marcellin
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71310000 Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
176,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2022_23
Aprašymas

ce marché est un marché de maîtrise d'oeuvre concernant la réalisation d'une liaison modes actifs piétons/cycles entre le village de St Vérand et les établissements scolaires de la Saulaie de St Marcellin.Cette liaison concerne la réalisation d'une voie verte en bordure de la Rd 518 entre le village de St Vérand et l'entrée de ville de St Marcellin et l'aménagement de l'avenue de St Vérand sur la commune de St Marcellin

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://ledauphine.marchespublics-eurolegales.com/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/08/2022 13:30
Pirkėjai
mairie De Saint-Marcellin
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
176,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.