Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Belfastas: Medicinos reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Belfastas: Medicinos reikmenys

  • Paskelbta
    08/09/2017
  • Galutinis terminas
    06/10/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/10/2017
  • Skirta
    16/01/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Procurement and Logistics Service
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Pirkėjo vieta
NUTS code: United Kingdom
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33140000 Medicinos reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,960,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,480,500.00 GBP
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Suction devices and tubing.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://etendersni.gov.uk
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/10/2017 15:30
Pirkėjai
Western Health and Social Care Trust
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.