Publications Office of the EU
Profesinės ir prevencinės medicinos nauda - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Profesinės ir prevencinės medicinos nauda

  • Paskelbta
    06/11/2024
  • Galutinis terminas
    28/11/2024
  • Skirta
    05/03/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Commune de Champs-sur-Marne
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85147000 Bendrovių sveikatos priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,463,200.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
24-153
Aprašymas

Ši sutartis sudaroma grupuojant užsakymus. Sutarties tikslas – teikti profesines ir profilaktines medicinos paslaugas toliau išvardytų užsakomųjų paslaugų grupės nariams: - Koordinatorė: aglomeracijos bendruomenė Paris-Vallée de la Marne; - Kiti nariai: Brou-sur-Chantereine komuna, Champs-sur-Marne komuna, Chelles komuna, Chelles komunos CCAS, Emerainville komuna, Lognes komuna.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=893997&orgAcronyme=a8a
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=893997&orgAcronyme=a8a
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Critère 1 : Valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Critère 2 : Prix des prestations
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
1,463,200.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: MEDISPACE PASSEPORT SANTE
Pašto adresas:
Vietovė: BELCODENE
Pašto kodas: 13720
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.