Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Berlynas: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Berlynas: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    08/04/2020
  • Galutinis terminas
    20/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/05/2020
  • Skirta
    14/07/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Senatsverwaltung für Stadtentwicklung und Wohnen (V M 1-4)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79710000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
806,394.37 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VM_20113_VgV_O_Ha
Aprašymas

Das Institut für Chemie, 2. Bauabschnitt, der Freien Universität Berlin liegt in der Takustraße in Berlin Dahlem.Das Bestandsgebäude aus den 70-er Jahren wird inkl. der Fassade bis auf die vorhandene Rohbaukonstruktionabgebrochen und steht nach der Sanierung wieder der Lehre und Forschung zur Verfügung. Da die Sanierung bei laufendem Betrieb erfolgt, wird die Maßnahme in 2 Realisierungsabschnitten verwirklicht. Zur Vorbereitung sind Vorab- und Interimsmaßnahmen und die Errichtung eines

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/05/2020 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
806,394.37 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: B worx Dienstleistungs GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Berlin
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.