Publications Office of the EU
Ispanija-Mijas: Asfaltas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Mijas: Asfaltas

  • Skirta
    04/04/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Concejalía Delegada de Contratación del Ayuntamiento de Mijas
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES617 Málaga
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES617 Málaga
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44113620 Asfaltas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
550,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
550,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
0234 C.Sm.
Aprašymas

Suministro de material asfáltico y servicio de transporte, extendido y compactado.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.