Publications Office of the EU
Lenkija-Żabno: Su atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Żabno: Su atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    10/08/2021
  • Galutinis terminas
    10/09/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/09/2021
  • Skirta
    04/11/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Żabno
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL217 Tarnowski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7,819,200.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
RG.271.52.21
Aprašymas

1) Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Żabno, Sektor I i II, w okresie od 01.01.2022 do 31.12.2023 r., w sposób zgodny z przepisami wskazanymi w SWZ.
2) Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania tj.:
a) Część 1 pn. „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Żabno, Sektor I, w okresie od 01.01.2022 do 31.12.2023 r."
b) Część 2 pn. „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Żabno, Sektor II, w okresie od 01.01.2022 do 31.12.2023 r."

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gmina Żabno
Pašto adresas: ul. Jagiełły 1
Vietovė: Żabno
NUTS kodas: PL217
Pašto kodas: 33-240
Šalis: POL
Pagrindinis adresas: www.zabno.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/09/2021 09:30
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.