Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Miunchenas: Kraštovaizdžio architektūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Miunchenas: Kraštovaizdžio architektūros paslaugos

  • Paskelbta
    12/10/2022
  • Galutinis terminas
    11/11/2022
  • Skirta
    17/02/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fraunhofer Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE21N Weilheim-Schongau
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71420000 Kraštovaizdžio architektūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
65,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
65,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
70-00212-3900-G Objektplanung Freianlagen
Aprašymas

Durchführung von Bauplanungsleistungen Objektplanung Freianlagen für Fraunhofer ITMP-IIP , Penzberg - Neubaumaßnahme,
Gesamtkosten KG 200-700 (ohne Erstausstattung) max. 14.200.000 netto (ohne Mehrwertsteuer) gemäß II.2.4)
Die Umsetzung des Vorhabens erfolgt im ZBau-Verfahren inkl. Erstellung einer Antrags- und Bauunterlage sowie Wahrnehmung
Konzeptgespräches mit den Zuwendungsgebern.
Festpreisvertrag! Honorar gemäß HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Stufenweise Beauftragung der Leistungsphasen 2-4 und 5-8 HOAI entsprechend den Musterverträgen der RBBau. Beauftragung LPH 5-8 frühestens bei Eingang der genehmigten Antrags- und Bauunterlage.
Honorarzone (§40 HOAI): 3, Honorarsatz (§40 HOAI): Mindestsatz
Höhe der Nebenkosten: 0,04
Der Umbauzuschlag beträgt (%): keiner
Die mitzuverarbeitende Bausubstanz wird wie folgt vergütet: Keine mitzuverarbeitende Bausubstanz.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/ccc746e1-477c-4368-b1ca-36ed3771a71f
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
65,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
65,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Luska Freiraum GmbH
Pašto adresas: Sudetenlandstraße 75 / 77
Vietovė: Dachau
Pašto kodas: 85221
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.