Publications Office of the EU
Čekija-Jihlava: Kelių transporto paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Jihlava: Kelių transporto paslaugos

  • Paskelbta
    05/03/2021
  • Galutinis terminas
    16/07/2021
  • Atšaukta
    11/04/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kraj Vysočina
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ063 Kraj Vysočina
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ063 Kraj Vysočina
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60100000 Kelių transporto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
317,148,415.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
KVAD2208
Aprašymas

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů na území Kraje Vysočina.
Bližší specifikace je uvedena v dokumentaci zadávacího řízení a jejích přílohách.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ezak.kr-vysocina.cz/profile_display_111.html
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
317,148,415.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.