Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    04/12/2013
  • Galutinis terminas
    13/01/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/01/2014
  • Skirta
    20/03/2014
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79710000 Apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
339,329.27 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
417,650.40 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Aprašymas

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/01/2014 09:15
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
339,329.27 PLN
Galutinė sutarties vertė
417,650.40 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Pašto adresas: ul. Powstańców 4a lok. 67
Vietovė: Ząbki
Pašto kodas: 05-091
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.