Publications Office of the EU
Prancūzija-Nantes: Galimybių studijos, konsultavimo paslaugos, analizė - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Nantes: Galimybių studijos, konsultavimo paslaugos, analizė

  • Paskelbta
    29/04/2022
  • Galutinis terminas
    30/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/05/2022
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
conseil régional des Pays de la Loire
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG0 Pays de la Loire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71241000 Galimybių studijos, konsultavimo paslaugos, analizė
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
83,333.33 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
202247077
Aprašymas

etude prospecthyve : vision des usages et des gisements potentiels de production d'hydrogène terrestres et maritimes en Bretagne et Pays de la Loire

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: conseil régional des Pays de la Loire
Nacionalinis registracijos numeris: 23440003400026
Pašto adresas: 1 rue de la Loire
Vietovė: Nantes Cedex 9
NUTS kodas: FRG0
Pašto kodas: 44966
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.paysdelaloire.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics.paysdelaloire.fr/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/05/2022 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
83,333.33 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.