Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Friedrichshafen: Tinklo infrastruktūra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Friedrichshafen: Tinklo infrastruktūra

  • Paskelbta
    16/12/2016
  • Galutinis terminas
    13/01/2017
  • Skirta
    12/06/2017
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landratsamt Bodenseekreis
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32424000 Tinklo infrastruktūra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
544,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2016003847
Aprašymas

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Landratsamt Bodenseekreis
Pašto adresas: Glärnischstr. 1-3
Vietovė: Friedrichshafen
NUTS kodas: DE147
Pašto kodas: 88045
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: http://www.bodenseekreis.de/start
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
544,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Advanced UniByte GmbH
Pašto adresas: Paul-Lechler-Straße 8
Vietovė: Metzingen
Pašto kodas: 7255
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.