Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Groß-Gerau: Nereguliarus keleivinis transportas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Groß-Gerau: Nereguliarus keleivinis transportas

  • Paskelbta
    26/05/2023
  • Galutinis terminas
    26/06/2023
  • Atšaukta
    24/07/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für Kreis Groß-Gerau
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60140000 Nereguliarus keleivinis transportas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
23/149_
Aprašymas

Beförderungsleistung von Schüler*innen aus dem Kreis Groß-Gerau zur Peter-Josef-Briefs-Schule in Hochheim am Main

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für Kreis Groß-Gerau
Pašto adresas: Wilhelm-Seipp-Str. 4
Vietovė: Groß-Gerau
NUTS kodas: DE717
Pašto kodas: 64521
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.kreisgg.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-188477e5298-2be2edf2f21cd676
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one lot only
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/06/2023 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.