Publications Office of the EU
Italija-Avellino: Magnetinio rezonanso įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Avellino: Magnetinio rezonanso įranga

  • Paskelbta
    30/05/2014
  • Galutinis terminas
    29/07/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/07/2014
  • Skirta
    13/04/2015
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITF34 Avellino
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33111610 Magnetinio rezonanso įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,622,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,517,388.15 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Aprašymas

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/07/2014 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,622,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,517,388.15 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Pašto adresas: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Vietovė: Milano
Pašto kodas: 20126
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.