Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Kompiuterių tinklo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Kompiuterių tinklo paslaugos

  • Paskelbta
    22/03/2019
  • Galutinis terminas
    13/05/2019
  • Skirta
    08/07/2019
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká zemědělská univerzita v Praze
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ01 Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72700000 Kompiuterių tinklo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,200,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,071,115.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
246
Aprašymas

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace aktivní síťové infrastruktury a vybudování optických a metalických tras pro Provozně ekonomickou fakultu.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Česká zemědělská univerzita v Praze
Nacionalinis registracijos numeris: 60460709
Pašto adresas: Kamýcká 129
Vietovė: Praha - Suchdol
NUTS kodas: CZ01
Pašto kodas: 165 00
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Mgr. Iva Mádlová
Pagrindinis adresas: www.czu.cz
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.czu.cz/vz00001011
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
8,200,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
10,071,115.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: CompuNet, s.r.o.
Pašto adresas: Zubatého 295/5
Vietovė: Praha 5
Pašto kodas: 150 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.