Publications Office of the EU
Apgyvendinimas verslo reikalais HbR Eemhavenweg - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Apgyvendinimas verslo reikalais HbR Eemhavenweg

  • Paskelbta
    16/12/2024
  • Galutinis terminas
    13/02/2025
  • Skirta
    12/12/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Havenbedrijf Rotterdam
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45210000 Pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
31,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
I.001751
Aprašymas

HbR dirba prie savo svetainės rekonstrukcijos Eemhavenweg 10-14. Esama svetainė bus padalyta ir pertvarkyta į dvi dalis. Naujajam pastatui buvo nustatytas ambicingas tvarumo tikslas, kad jis prisidėtų prie HbR klimato tikslų sumažinti savo komercinės paskirties nekilnojamojo turto išmetamą CO2 kiekį. Kaip uosto plėtotoja, HbR yra įsipareigojusi plėtoti uostą į vietą, kurioje vyksta energetikos pertvarka. Nyderlandai susiduria su iššūkiu per 30 metų pasiekti, kad ekonomika ir visuomenė taptų iš esmės neutralios CO2 atžvilgiu. Naujasis pastatas bus namai įvairiems departamentams ir Uosto magistro skyriaus bei Turto valdymo departamento mokymo kursams.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://s2c.mercell.com/today/126079
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://s2c.mercell.com/today/126079
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
31,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: De Vries en Verburg Bouw B.V.
Pašto adresas:
Vietovė: Stolwijk
Pašto kodas: 2821LH
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.