Publications Office of the EU
Valstybinės bendrovės „Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A.“ (Nasertic) techninės pagalbos darbų, susijusių su Navaros vyriausybės duomenų biuru, komisijos pakeitimas. Technologijų, inovacijų, duomenų kultūros ir etikos sritys. (EXP. 0005–0402–2022–000035) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Valstybinės bendrovės „Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A.“ (Nasertic) techninės pagalbos darbų, susijusių su Navaros vyriausybės duomenų biuru, komisijos pakeitimas. Technologijų, inovacijų, duomenų kultūros ir etikos sritys. (EXP. 0005–0402–2022–000035)

  • Skirta
    14/05/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES220 Navarra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
236,542.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
0005-MC08-2024-000008
Aprašymas

Balandžio 30 d. Telekomunikacijų ir skaitmeninimo generalinio direktoriaus rezoliucija Nr. 216E/2024, kuria iš dalies keičiama Viešosios įmonės Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC) komisija už Navaros Vyriausybės kanceliarijai teikiamą techninę pagalbą. Technologijų, inovacijų, duomenų kultūros ir etikos sritys pagal Ekonomikos gaivinimo, pertvarkos ir atsparumo didinimo planą (C11.I3 SARR).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
236,542.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Pamplona
Pašto kodas: 31012
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.