Publications Office of the EU
Portugalija-Funchal: Paslaugos, susijusios su miškininkyste - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Funchal: Paslaugos, susijusios su miškininkyste

  • Paskelbta
    22/09/2017
  • Galutinis terminas
    31/10/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/11/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Secretaria Regional do Ambiente e Recursos Naturais
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT300 Região Autónoma da Madeira
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT300 Região Autónoma da Madeira
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77230000 Paslaugos, susijusios su miškininkyste
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
688,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
CPI/4/2017
Aprašymas

Aquisição de Serviços para Controlo de Vegetação Exótica Invasora no Perímetro Florestal do Paul da Serra.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Secretaria Regional do Ambiente e Recursos Naturais
Pašto adresas: Rua Dr. Pestana Júnior n.º 6 — 5.º andar
Vietovė: Funchal
NUTS kodas: PT300
Pašto kodas: 9064-506
Šalis: PRT
Asmuo ryšiams: Direção Regional de Florestas e da Conservação da Natureza
Pagrindinis adresas: http://www.madeira.gov.pt/sra
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.acingov.pt/acingovprod/1/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/11/2017 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
688,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.