Publications Office of the EU
Ispanija-Kuenka: Dumblo išgabenimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Kuenka: Dumblo išgabenimo paslaugos

  • Paskelbta
    06/08/2016
  • Galutinis terminas
    19/09/2016
  • Skirta
    12/12/2016
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES España
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90513600 Dumblo išgabenimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
432,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
168,894.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CA01/16
Aprašymas

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Pašto adresas: Plaza de España, s/n
Vietovė: Cuenca
Pašto kodas: 16001
Šalis: ESP
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
432,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
168,894.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Pašto adresas:
Vietovė:
Pašto kodas:
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.