Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Schwäbisch Hall: Dūmų ištraukimo įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Schwäbisch Hall: Dūmų ištraukimo įrenginiai

  • Paskelbta
    20/01/2017
  • Galutinis terminas
    24/02/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/02/2017
  • Skirta
    06/04/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42521000 Dūmų ištraukimo įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
43,970.61 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Die GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall mbH plant die Sanierung und den Umbau des ehemaligen Fassfabrikgebäudes in Schwäbisch Hall – Hessental an der Karl-Kurz-Straße 44 (sogenanntes „Kurz-Areal“). Neben Gewerbe- und Gastronomieflächen soll ein Großteil des Gebäudes vom Landkreis Schwäbisch Hall für wesentliche Teile der Verwaltung übernommen werden. Die Einhaltung höchster energetischer Standards ist ein wesentliches Ziel des Bauprojekts. Mit diesem Vergabeverfahren wird das Oberlichtband ausgeschrieben.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Kraft + Kraft Architekten
Pašto adresas: Schillerstr. 40
Vietovė: Schwäbisch Hall
NUTS kodas: DE11A
Pašto kodas: 74523
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.kraft-sha.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E58677377
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/02/2017 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

42521000 - Dūmų ištraukimo įrenginiai

45000000 - Statybos darbai

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
43,970.61 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Essmann Gebäudetechnik GmbH
Pašto adresas: Im Weingarten 2
Vietovė: Bad Salzuflen
Pašto kodas: 32107
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.