Publications Office of the EU
Lenkija-Opole: Dirbtinė kraujotaka - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Opole: Dirbtinė kraujotaka

  • Paskelbta
    25/10/2017
  • Galutinis terminas
    08/11/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/11/2017
  • Skirta
    28/11/2017
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33186000 Dirbtinė kraujotaka
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
629,676.57 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
433,050.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
TLZP/2-23/233/114/17
Aprašymas

Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatu do hemodiafiltracji i krążenia pozaustrojowego oraz przeszkolenie personelu z zakresu obsługi (dalej: „Przedmiot zamówienia) w ramach programu polityki zdrowotnej pn. Program Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo- Naczyniowego POLKARD na lata2017-2020 w ramach zadania: Wyposażenie/ doposażenie hybrydowej Sali operacyjnej na potrzeby chirurgii naczyniowej, kardiologii, kardiochirurgii w roku 2017.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/11/2017 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
629,676.57 PLN
Galutinė sutarties vertė
433,050.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: AB Med.-Serwis Arkadiusz Dobkowski
Pašto adresas: ul. Sikorskiego 8/6
Vietovė: Ostołęka
Pašto kodas: 07-410
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.