Publications Office of the EU
Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gestion téléphonique de demandes de soins non programmés sur le territoire d'Evreux Portes de Normandie

  • Paskelbta
    12/08/2024
  • Galutinis terminas
    17/09/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/09/2024
  • Skirta
    07/01/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Communauté d'agglomération Evreux Portes Normandie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRD21 Eure
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79511000 Telefono operatorių paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
700,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
799,735.75 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CA242500
Aprašymas

<br/>Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions).<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.<br/><br/>

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics.eure.fr
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://marchespublics.eure.fr
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/09/2024 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique de l'offre
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 55
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 45
Apskaičiuotoji vertė
700,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
799,735.75 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Association Coordination Régionale De Soins Non Programmés
Pašto adresas:
Vietovė: Caen
Pašto kodas: 14000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.