Publications Office of the EU
Portugalija-Barcelos: Ortopediniai prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Barcelos: Ortopediniai prietaisai

  • Paskelbta
    27/10/2023
  • Galutinis terminas
    27/11/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/11/2023
  • Skirta
    29/12/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hospital de Santa Maria Maior, E. P. E.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT Portugal
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT Portugal
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33183000 Ortopediniai prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
695,459.12 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
695,459.12 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
72000523
Aprašymas

Aquisição de Próteses Ortopédicas para cirurgia com possibilidade de apoio de Robótica ou Navegação e Outras Próteses Ortopédicas

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Hospital de Santa Maria Maior, E. P. E.
Nacionalinis registracijos numeris: 506361381
Pašto adresas: Campo da República
Vietovė: Barcelos
NUTS kodas: PT
Pašto kodas: 4754-909
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: https://www.hbarcelos.min-saude.pt/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/11/2023 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.