Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Haga: Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Haga: Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai

  • Paskelbta
    30/07/2021
  • Galutinis terminas
    12/11/2021
  • Skirta
    06/12/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ministerie van Defensie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,446,281.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
87219928900
Aprašymas

Het betreft een aanbesteding t.b.v. het Defensie KPU-bedrijf voor het sluiten van een vierjarige raamovereenkomst voor het op afroep leveren van maatwerk representatieve uniformkleding.
De te leveren Producten betreffen de zogeheten "nette/representatieve uniformkleding" (bijvoorbeeld het dagelijks tenue, gelegenheidstenue, ceremonieeltenue, avondtenue etc.) en de hieraan gerelateerde uitmonsteringen (bijvoorbeeld insignes, passanten, koorden etc.). De reguliere confectie maten en de herstel, verstel en opmaak werkzaamheden (het zogeheten "verpompen") vallen niet onder scoop van deze aanbesteding.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ministerie van Defensie
Nacionalinis registracijos numeris: 27370985
Pašto adresas: Kalvermarkt 32
Vietovė: Den Haag
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 2511 CB
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Wessel van Leeuwen
Pagrindinis adresas: http://www.defensie.nl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,446,281.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: George Pisa en Zn. Tailleurs B.V.
Pašto adresas:
Vietovė: eindhoven
Pašto kodas:
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.