Publications Office of the EU
Bendruomeninių kapinių valdymo programinė įranga Alpių bendruomenėms - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Bendruomeninių kapinių valdymo programinė įranga Alpių bendruomenėms

  • Paskelbta
    04/12/2024
  • Galutinis terminas
    20/01/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Syndicat mixte Agence Landaise Pour l'Informatique
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI13 Landes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2024CIMETIERES
Aprašymas

Bendruomeninių kapinių valdymo programinė įranga Alpių bendruomenėms

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://demat-ampa.fr
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://demat-ampa.fr
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: Coût total de la prestation demandée
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique de l'offre (Le critère « valeur technique de l'offre » sera apprécié au vu du respect des fonctionnalités précitées dans le cahier des charges du marché.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
200,000.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.