Publications Office of the EU
Ispanija-Sant Feliu de Llobregat: Viešosios apšvietimo įrangos ir šviesoforų priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Sant Feliu de Llobregat: Viešosios apšvietimo įrangos ir šviesoforų priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    11/11/2017
  • Galutinis terminas
    02/01/2018
  • Skirta
    13/06/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ayuntamiento de Sant Feliu de Llobregat
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50232000 Viešosios apšvietimo įrangos ir šviesoforų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
321,652.88 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
180,017.10 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CPSV2017000021
Aprašymas

Contratación del servicio de mantenimiento de los sistemas de regulación en mobilidad y de las instalaciones de alumbrado exterior, elementos y sistemas asimilables de Sant Feliu de Llobregat.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
321,652.88 EUR
Galutinė sutarties vertė
180,017.10 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sociedad Española de Construcciones Eléctricas (SECE, S. A.)
Pašto adresas: C/ Rosselló i Porcel, 21, 7º
Vietovė: Barcelona
Pašto kodas: 08016
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.