Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Netzschkau: Dumblo šalinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Netzschkau: Dumblo šalinimo paslaugos

  • Paskelbta
    22/02/2018
  • Galutinis terminas
    03/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/04/2018
  • Skirta
    01/08/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Abwasserzweckverband „Reichenbacher Land“
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED44 Vogtlandkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90513900 Dumblo šalinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
766,150.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
KS20180901
Aprašymas

Dienstleistungsauftrag über 5 Jahre für den Transport und die Entsorgung (Verwertung und Beseitigung) von Klärschlamm der Zentralen Kläranlage des AZV „Reichenbacher Land“ in Netzschkau bei einer Jahresmenge von zurzeit ca. 2 200 Tonnen mit derzeit 20-28 % Trockensubstanzgehalt.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Abwasserzweckverband „Reichenbacher Land“
Pašto adresas: Weidig Nr. 8
Vietovė: Netzschkau
NUTS kodas: DED44
Pašto kodas: 08491
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.azv-rl.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/04/2018 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

90513900 - Dumblo šalinimo paslaugos

90400000 - Nuotekų paslaugos

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
766,150.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: MSE Mobile Schlammentwässerungs- und Entsorgungsgesellschaft mbH
Pašto adresas: Geschwister-Scholl-Str. 9
Vietovė: Zwickau
Pašto kodas: 08060
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.