Publications Office of the EU
Prancūzija-Charleville-Mézières: Profesiniai drabužiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Charleville-Mézières: Profesiniai drabužiai

  • Paskelbta
    21/10/2016
  • Galutinis terminas
    25/11/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/12/2016
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Ville de Charleville-Mézières
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF21 Ardennes
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF21 Ardennes
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
18110000 Profesiniai drabužiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
8
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Fourniture habillement, EPI et accessoires divers.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Ville de Charleville-Mézières
Vietovė: Charleville-Mézières
NUTS kodas: FR211
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://www.charleville-mezieres.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/12/2016 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.