Publications Office of the EU
Čekija-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: Elektra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: Elektra

  • Skirta
    14/12/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
24,079,698.28
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
24,079,698.28 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

dodávka elektřiny v hladině nízkého napětí v předpokládaném souhrnném množství 3919 MWh v období 1.1.2023-31.12.2024

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
24,079,698.28
Galutinė sutarties vertė
24,079,698.28 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: SUAS Commodities s.r.o.
Pašto adresas: Milady Horákové 116/109
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 16000
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.