Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Vairavimo treniruokliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Vairavimo treniruokliai

  • Paskelbta
    13/09/2014
  • Galutinis terminas
    03/11/2014
  • Skirta
    15/12/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Inspektorat Uzbrojenia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34151000 Vairavimo treniruokliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
22,080,017.34 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
IU/131/X-89/ZO/NZO/DOS/SS/2014
Aprašymas

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2015 roku symulatora/trenażera dla kierowcy czołgu Leopard 2A4 w ilości 3 szt.
2. Wyrób musi zostać wykonany według dokumentacji technicznej producenta i odpowiadać wymaganiom
W niej zawartym, jak również wymaganiom określonym w SIWZ.
3. Wyroby powinny być pierwszej kategorii, nowe, wyprodukowane w roku dostawy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie określony w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, którą Wykonawcy otrzymają wraz z zaproszeniem do składania ofert wstępnych.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
22,080,017.34 PLN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „Obrum” Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Toszecka 102
Vietovė: Gliwice
Pašto kodas: 44-117
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.