Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos

  • Skirta
    20/02/2013
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Miasto Bydgoszcz
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
916,500.98
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
WZP.271.3.2013.E.
Aprašymas

Wykonywanie asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem obejmującego Urząd Miasta Bydgoszczy i jednostki organizacyjne – (System OTAGO).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
916,500.98
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Zakład Usług Informatycznych OTAGO Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Heweliusza 11
Vietovė: Gdańsk
Pašto kodas: 80-890
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.