Publications Office of the EU
Prancūzija-Paryžius: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Paryžius: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    18/09/2018
  • Galutinis terminas
    22/10/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/10/2018
  • Skirta
    03/01/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Centre des monuments nationaux
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR France
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR France
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
157,458.60 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
18.782.211
Aprašymas

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/10/2018 12:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
157,458.60 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Un château pour l'emploi
Pašto adresas: 14 avenue de Laon
Vietovė: Coucy-le-Château
Pašto kodas: 02380
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.