Publications Office of the EU
24 E 096 - Lieferung und Montage loser Schulmöblierung für den Erweiterungsbau Berufsschule II - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

24 E 096 - Lieferung und Montage loser Schulmöblierung für den Erweiterungsbau Berufsschule II

  • Paskelbta
    15/10/2024
  • Galutinis terminas
    10/11/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/11/2024
  • Skirta
    18/02/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Regensburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE232 Regensburg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39160000 Mokykliniai baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
282,409.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
24 E 096
Aprašymas

Beschaffung von loser Schulmöblierung für den Erweiterungsbau des beruflichen Schulzentrums Georg Kerschensteiner (BS II) in Regensburg

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.meinauftrag.rib.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/11/2024 07:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.