Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Greifswald: Inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Greifswald: Inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    05/07/2022
  • Galutinis terminas
    01/08/2022
  • Skirta
    12/12/2022
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landkreis Vorpommern-Greifswald, SG Zentrale Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
600,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Der Landkreis Vorpommern-Greifswald schreibt im Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb die Planungsleistungen für das Los 2 Leitstellenplanung, im Rahmen des Neubaus des Gefahrenabwehrzentrums in Greifswald (GAZ) europaweit aus. In Zusammenhang sollen die Räume für die ILS sowie den Führungsstab (FüSt.) neu errichtet werden. In das GAZ ziehen neben ILS und FüSt. die Brandschutzdienststelle des Landkreises mit den Bereichen Vorbeugender und Abwehrender Brandschutz sowie Katastrophenschutz und der Eigenbetrieb Rettungsdienst (Verwaltung, Telenotarztzentrale und ärztliche Leitung des Rettungsdienstes im Landkreis).
Der Auftrag bezieht sich ausdrücklich ausschließlich auf Planungsleistungen für die ILS und den Führungsstab.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.subreport.de/E38393864
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
600,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AWADES GmbH & Co. KG
Pašto adresas: Höftersbusch 1
Vietovė: Lengerich
Pašto kodas: 49838
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.